Menu

 Modulární systém

hjg

Modulární systém TAJIMA  

 

Vyšívací stroj TAJIMA TEMX-CCentrální řízení modulů
Jednotlivé moduly jsou řízeny centrálně s využitím služby "DESIGN SPOOLER". Každý modul může vyšívat jiný vzor v jiném typu rámu dle nastavení uživatele.

Jednotlivé moduly jsou propojeny s centrálním PC prostřednictvím lokální sítě (LAN). Jako dálkový ovladač s možností nastavení parametrů vyšívání jednotlivých modulů je možné použít i tablet připojený k síti bezdrátově.

Snadné a intuitivní ovládání
Celý modulární systém je navržen pro maximální jednoduchost ovládání. Operátor stroje na ovládacím panelu pouze potvrdí vzor určený pro aktuální výrobu. Výběr vzoru může provést pouhým sejmutí čísla zakázky čtečkou čárového kódu.

 


 

   Modulární systém

 

   Modulární systém

 

Popis

Popis modulárního systému

Modulární systém uživateli poskytuje možnost sestavení vícehlavového stroje z jednotlivých jednohlavových modulů. Jednohlavové moduly jsou propojeny s řídícím PC prostřednictvím lokální počítačové sítě (LAN) a jsou tímto PC vzdáleně řízeny. Stroje je samozřejmě možné řídit i z jiných klientských počítačů, případně je možné měnit parametry výroby i na ovládacím panelu stroje. Jednotlivým modulům je možné vzdáleně přiřadit vzor, který budou vyšívat včetně ostatních parametrů, jako je například nastavení barev nití ke vzoru. Systém podporuje i takzvané "klastrování" hlav. Klastrování umožňuje stroj rozdělit na skupiny dle vyšívacích hlav. Jinými slovy je možné například šest hlav rozdělit na skupiny po dvou hlavách (tři virtuální dvouhlavové stroje). Parametry vyšívání je možné nastavit na externím PC, na ovládacím panelu každé hlavy nebo bezdrátově pomocí tabletu.

Časové prostoje stroje eliminuje připojení čteček čárového kódu. Obsluha tak může na libovolné hlavě sejmout čtečkou čárový kód z výrobního příkazu. V tomto okamžiku se automaticky přenesou data k vyšívání do operační paměti stroje, nastaví se parametry výroby a obsluha může ihned zahájit výrobu na zvolené hlavě.

Standardní výbava

Automatický odstřih nitě, detekce přetrhu nitě s optickým senzorem (patent), standardní chapače, bordurový rám s klipsy, čepicové rámečky, trubkové rámečky v sedmi velikostech, stavec pod stroj z ocelových profilů, polohovací šablony, kopyta na hotové výrobky, kopyta na čepice a laserový "Position marker", LED osvětlení vyšívací plochy. Rámečky jsou dodávány v dvojnásobném počtu k počtu hlav. Součástí dodávky je i kompletní dokumentace v českém jazyce a veškeré certifikáty vyžadované legislativou České republiky a Evropské Unie.

Vyhledávání

Vyšívací stroje TajimaTAJIMA je Japonský výrobce vyšívacích strojů. Orientuje se na vyšívací stroje, software, příslušenství a vývoj nových technologií s cílem....

Vyšívací softwérFirma PULSE Microsystems se zabývá vývojem software pro strojové vyšívání a související technologie jako je laser, flitrování, tamburování ...

Laserové stroje SeitSEIT elettronica je světovým leaderem v oblasti laserových zařízení pro řezání a gravírování textilních materiálů, speciálních mostových laserů...

Nahoru