Menu

 Pulse ID Networking

hjg

Automatizace - PULSE ID  

Řešení PULSE ID Automation zvyšují efektivitu v oblasti vyšívání personalizovaných výrobků, eliminují chybovost, zjednodušují výrobní proces a snižují náklady na výrobu.

PulseID Enterprise Networking poskytuje nezbytné nástroje Business Intelligence a konektivitu s vyšívacími stroji pro zvýšení produktivity a řízení výroby. Robusní řešení načítání dat do vyšívacích strojů umožňuje operátorům strojů načítat data přímo z centralizované databáze přímo na stroji s využitím čtečky čárového kódu. Řešení sbírá zpětně data i z vyšívacích strojů a umožňuje tak detailně sledovat výrobu a produktivitu jednotlivých vyšívacích strojů nebo operátorů. S využitím sestav a grafických výstupů týkající se výroby je možné výrobu snadno řídit, vyhodnocovat a nastavit tak, aby bylo docíleno maximální možné produktivity a profitability.

Se síťovým řízení vyšívacích strojů máme bohaté zkušenosti včetně společnosti Pulse. Síťová řešení společnosti Pulse jsou provozována v řadě společnostech a firem, včetně firem v české a slovenské republice. Síťové řízení poskytuje společnostem libovolné velikosti plně kontrolovat, řídit a optimalizovat celý proces výroby. Pulse ID je snadno rozšiřovatelná a konfigurovatelné řešení, které roste s potřebami společnosti ve které je nasazeno a je připraveno vyřizovat objednávky od jedné až po tisíce objednávek denně.

Efektivita Operátorů Vyšívacích Strojů

Pulse ID Enterprise Networking umožňuje operátorům vyšívacích automatů načítat vzory přímo do paměti stroje včetně nezbytných parametrů a nastavení s využitím čtečky čárového kódu. Eliminuje se tak složitá příprava výroby a časové prostoje způsobené složitým načítáním data a nastavením parametrů výroby na vyšívacím stroji. Sestavy vyhodnocení efektivity operátorů a jednotlivých strojů jsou dnes prakticky nezbytnou záležitostí. Sestavy je možné zobrazovat v konkrétních obdobích a časech dle přihlášených operátorů a je tak snadné plánovat budoucí výrobu a motivovat operátory vyšívacích strojů k vyšším výkonům.

 • Monitoring přihlášení a odhlášení jednotlivých operátorů
 • Průběh aktuální výroby
 • Počet kusů vyrobených za jednotku času
 • Počet opakovaných vyšívání
 • Seznam výrobků dle operátora
 • a mnohé další ...


Statistika Strojů

Pulse ID Entreprise Networking umožňuje monitorovat každou operaci na vyšívacím stroji z aktuálního stavu stroje. Veškerá data jsou ukládány do centrální databáze a mohou být velmi detailně vyhodnocována. Sestavy produktivity je možné zobrazit pomocí webového rozhraní administrátora kdykoliv a kdekoliv. 

 • Celkový čas běhu stroje
 • Počet vyšitých kusů
 • Množství generovaných stehů za hodinu
 • Seznam dokončených úloh
 • a mnohé další ...

Vyhledávání

Vyšívací stroje TajimaTAJIMA je Japonský výrobce vyšívacích strojů. Orientuje se na vyšívací stroje, software, příslušenství a vývoj nových technologií s cílem....

Vyšívací softwérFirma PULSE Microsystems se zabývá vývojem software pro strojové vyšívání a související technologie jako je laser, flitrování, tamburování ...

Laserové stroje SeitSEIT elettronica je světovým leaderem v oblasti laserových zařízení pro řezání a gravírování textilních materiálů, speciálních mostových laserů...

Nahoru