Menu

 Pulse ID Automation

hjg

Automatizace - PULSE ID  

Pulse ID AutomationŘešení PULSE ID Automation zvyšují efektivitu v oblasti vyšívání personalizovaných výrobků, eliminují chybovost, zjednodušují výrobní proces a snižují náklady na výrobu.

Standardizujte Vaše kritické výrobní procesy, snižte náklady a eliminujte chyby vzniklé manuálním zadáváním. Pulse ID Automation bylo navrženo pro velké objemy personalizovaných výrobků od 100ks až po 100.000+ ks denně. Pulse ID automation načítá objednávky přímo ze stávajícího objednávkového systému zákazníka a vytváří vzory automaticky přímo z načtených objednávek nebo webových formulářů. Pulse ID automatizuje procesy ve všech oblastech personalizace textilních výrobků.  

Personalizované vzory jsou generovány automaticky. Tvorba vzorů je založena na vnitřních pravidlech a procesech uvnitř společnosti. generování probíhá v reálném čase a umožňuje zákazníkům vizuálně zkontrolovat objednávku před tím, než je odeslána do výroby. Kombinace této metody s jednoduchým systémem čárových kódů rapidně zvyšuje produktivitu a umožňuje snížit počet pracovníků pro obsluhu více strojů.

V oblasti automatizace je v nabídce řada produktů pro malé firmy s jedním vyšívacím automatem až po velké společnosti s velkým strojovým parkem. Pokud vytváříte denně více než jeden personalizovaný výrobek, jsou tato řešení určena právě pro Vás.

Uvědomujeme si, že každé podnikání má své specifické potřeby. Společnost Pulse se zabývá vývojem softwaru a aplikací pro dekorace a personalizaci více než 30 let. Zkušenosti s vývojem a engine generování stehů s třicetiletou tradicí jsou využity i v produktech Pulse ID, což garantuje vysokou spolehlivost a maximální kvalitu generovaných stehů. Profesionální engine pro generování stehů a vektorů je tak jádrem všech Pulse ID produktů.

Pokud se zabýváte textilní výrobou, online obchodem nebo vlastníte řetězec retailových obchodů, produkty Pulse ID jsou specificky integrovány do Vašeho aktuálního prostředí bez ohledu na velikost nebo zaměření Vašeho podnikání. Vylepšené workflow, zjednodušení procesu objednávky, zjednodušení výrobního procesu a přípravy výroby, snížení prostojů strojů na minimum a eliminace chyb jsou jen malý zlomek úkolů se kterými produkty Pulse ID mohou pomoci.

 

Co je Pulse ID ?

Vyhledávání

Vyšívací stroje TajimaTAJIMA je Japonský výrobce vyšívacích strojů. Orientuje se na vyšívací stroje, software, příslušenství a vývoj nových technologií s cílem....

Vyšívací softwérFirma PULSE Microsystems se zabývá vývojem software pro strojové vyšívání a související technologie jako je laser, flitrování, tamburování ...

Laserové stroje SeitSEIT elettronica je světovým leaderem v oblasti laserových zařízení pro řezání a gravírování textilních materiálů, speciálních mostových laserů...

Nahoru