Menu

 Tajima DG Creator

hjg

Vyšívací software - základní úroveň  

Creator je základní úroveň pro vytváření a editaci vzorů určený především pro tvorbu klasických výšivek a editaci hotových programů. Je možné importovat bitmapové předlohy a následně je digitalizovat s využitím grafických nástrojů a nebo trasovat jednotlivé barvy obrázku na křivky, určovat toleranci přechodu mezi jednotlivými barvami s využitím funkce "AutoTrace". Creator podporuje i převody motivů z grafické aplikace Corel Draw s pomocí plug-in CorelDraw Fusion. Creator nabízí možnost aplikovat různá nastavení na různé typy materiálů a dynamicky modifikovat vektorové soubory. Kromě níže uvedených funkcí a nástrojů obsahuje i ostatní nástroje a funkce nižších úrovní Tajima DG.

 

Creator je navržen především jako nadstavba grafické aplikace CorelDraw a je určen pro všechny uživatele, kteří mají s touto grafickou aplikací praktické zkušenosti (například reklamní agentury). Uživatel v takovém případě používá CorelDraw pro práci s křivkami, TAJIMA DG pouze pro doplnění stehových parametrů a nastavení. Software je multijazyčný a je samozřejmě dodávaný i v české jazykové mutaci.

 

Nástroje

CorelDraw Fusion

Corel DrawFusion je plug-in pro grafickou aplikaci Corel DRAW, pomocí kterého je možné sloučit vyšívací funkce z DG/ML a grafické funkce z CorelDRAW do jednoho produktu (Plug-in je obsažen ve všech úrovní produktové řady TAJIMA DG).  Grafické nástroje CorelDraw včetně nástrojů TAJIMA DG/ML v jednom okně a jedné aplikaci). Pomocí tohoto systému je možné automaticky konvertovat křivky dle zadaných parametrů na stehové segmenty a opačně. Výhodou jsou nejen širší možnosti importu a exportu, ale i možnost využití nástrojů z obou aplikací v jednom vzoru. Bližší informace CorelDraw Fusion

 

Tradiční tvorba vzorů

Pro tvorbu saténových a výplňových segmentů. Používá side-to-side (od strany ke straně) digitizační metodu, je možné tvořit rovné i zvlněné výplně. Konverze na satin nebo výplň pouze jedním klikem.   V systému je to jediný nástroj s podporou starší metody tvorby křivek. Ostatní nástroje jsou postaveny na platformě bezierovy křivky.

  

Rovný steh

Vytváří segmenty běžného rovného stehu s  použitím nástroje "Rovný steh" nebo "Manuální steh". Ke tvorbě segmentu je možné použít různé typy módů jako je Bezier, Křivka, Rovné linky, Oblouky, Kružnice, Ruční režim a Vylepšená křivka.

 

 

Komplexní výplň

Rychle vytváří objekty vyplněné stehem s jedním sklonem stehování. Je možné nastavit startovací bod, koncový bod a směr stehování. 

 

 

 

Satén

Rychle vytváří objekty vyplněné stehem s více sklony stehování. Je možné nastavit startovací bod, koncový bod a neomezený počet sklonů stehování. Sklony stehování je možné upravovat pomocí nástroje Úhlové Linky.

 

Nástroj QuickDraw

Umožňuje jednoduchým způsobem vytvářet křivky.   

 

Pulse Cloud

Pulse Cloud

Vyhledávání

Vyšívací stroje TajimaTAJIMA je Japonský výrobce vyšívacích strojů. Orientuje se na vyšívací stroje, software, příslušenství a vývoj nových technologií s cílem....

Vyšívací softwérFirma PULSE Microsystems se zabývá vývojem software pro strojové vyšívání a související technologie jako je laser, flitrování, tamburování ...

Laserové stroje SeitSEIT elettronica je světovým leaderem v oblasti laserových zařízení pro řezání a gravírování textilních materiálů, speciálních mostových laserů...

Nahoru